#933 – już czas

Już czas by wyrazić siebie. Nie ma na co czekać. Ani na dorosłe życie, nagłą poprawę zdrowia, sytuacji materialnej, znak od wszechświata czy inne bzdury.

Trzeba zacząć działać i przesuwać się w kierunku, jaki czujesz, że cię ciągnie. Nie zawsze da się to osiągnąć od razu, czasem pewnie nigdy, może nie w takiej formie jak sobie to teraz wyobrażasz, ale co tam!

To jest nasz czas. Mój, Twój, ich. Nie ma co go marnować na gdybanie. Scenariusz nadrzędny jest i tak nieznany, a nawet gdyby został ujawniony to okazałoby się, że jutro i tak będzie nieaktualny. Chwytaj wiatr w żagle, jaki by nie był i daj się ponieść głosowi serca wzmocnionego rozumem i doświadczeniem.

Nie bój się ryzykować. Czasem ryzyko jest śmieszne w porównaniu do spodziewanych rezultatów, a czasem możesz być zmuszony postawić życie, by sprawdzić, czy coś dobrego jeszcze cię tu spotka.

Nie szastaj sobą jednak za bardzo, bo nie jesteś tu sam, są ludzie wokół, którym dajesz przykład, siłę i wsparcie, zatem rób tak, aby nie było ci później wstyd.

Myśl, działaj i ciesz się tym co masz, a zobaczysz, że jest tego naprawdę dużo, wystarczająco by być szczęśliwym. Tu i teraz. W każdej kolejnej minucie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *