#731 – coś do zrobienia

Pamiętaj, że jesteśmy na tym świecie za krótko. Nawet do końca nie wiadomo ile jeszcze dni, godzin, minut i co nam pisane. Dlatego, aby ten czas optymalnie wykorzystać, nieustannie kombinuj. Kombinuj jak w danej chwili zrozumieć najwięcej z Tego co się dookoła Ciebie właśnie dzieje. Działaj ciągle, starając się poszerzyć swoje horyzonty! A możliwości na rozwój jest z każdą chwilą coraz więcej, bo Twoje możliwości rosną wraz z Twoim doświadczeniem, treningiem i nauką. Zatem nie siedź bezczynnie. Pobaw się z psem, popatrz jak trawa rośnie, pobiegaj i potańcz w deszczu. Przytul się i zanuć miłosną piosenkę. Zobacz w chmurach coś nowego. Napisz wiersz. List. Odśwież kontakty z ludźmi, ktorych nie widziałeś wieki. Poznaj nowych znajomych. Uśmiechaj się do siebie i do innych i zarażaj świat pozytywną energią. Zawsze jest coś do zauważenia, co spowoduje, że będzie lepiej.

I nie bój się zmian, pamiętając, że Ty i Twoje nastawienie są miejscami gdzie możesz zrobić najwięcej dobrego. Dla siebie i dla całego świata!

Robiąc to wszystko, nagle zauważysz, że ludzie patrzą na Ciebie i zastanawiają się i pytają: Skąd masz tyle energii, radości i siły życiowej?

A to jest takie proste. Prostsze niż się wydaje…